Opis
Župnija Stara Loka in Zavod sv. Jurija Stara Loka vabita na pričevanje z naslovom Eno leto življenja na misijonu na Arktiki, ki bo v petek, 19. junija, ob 20. uri v Jurjevi dvorani v Stari Loki.
Timotej Cvirn in Jaka Mojškerc bosta delila svojo življenjsko izkušnjo na misijonu med Inuiti. Prostovoljno delo na Arktiki, kjer so se temperature spustile tudi do –55 °C, sta prepletla s snemanjem in fotografiranjem življenja tamkajšnjega prebivalstva.
Lepo vabljeni!
Več o predavanju si lahko preberete na tej povezavi .